Cephe Kaplama

Cephe Kaplama

Ahşap Kompozit Deck Cephe Kaplama

Evinizi düzenlemeye başlamadan önce evinizin dış zemin döşemesi, ahşap kompozit deck, ahşap kompozit pergola,ahşap kompozit bank,ahşap kompozit çit,ahşap kompozit bank,ahşap kompozit siding, ahşap kompozit lambiri deck,ahşap kompozit çiçeklik, ahşap kompozit duvar kaplaması uygulayabileceğiniz tasarımlara örnekleri görmek isterseniz bu yazıya mutlaka göz atın. Dış mekan zemin döşemesi ve teras, cephe kaplama, pergola gibi alanların evinizi yaza hazırlamanıza yardımcı olabiliriz.

Dış mekan düzenlemelerinde kullanılacak zemin döşemesi, dış zemin döşemesi, ahşap kompozit deck, ahşap kompozit pergola,ahşap kompozit bank,ahşap kompozit çit, kompozit bank, kompozit siding, kompozit lambiri deck,kompozit çiçeklik, kompozit dış cephe kaplaması iç mekanlara göre daha farklı özellikler taşıması gerekir. Bu nedenle tasarımı sırasında kullanılacak malzemeleri seçerken ve uygulaması sırasında bir uzmana danışmak faydalı olacaktır. Dış mekan kompozit ahşap zemin döşemeleri hakkında detaylı fikir almak ve bir bahçeyi,bir evi,tüm tasarımlarınızı ne kadar değiştirebileceğini görmek isterseniz,bize ulaşabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızda peyzaj düzenlemesi yaparken bazı kısımlarda yürüyüş yolu,oturma alanı, teras, size özel mimari tasarımlar oluşturmak istiyorsanız siz de bu kompozit ahşap döşemeleri tercih edebilirsiniz. Doğal bir görüntüye sahip olan bu kompozit ahşap döşemeler bahçe, balkon, pergola ve teras gibi alanlarda şık ve temiz kullanım alanları oluşturabilirsiniz.

Eğer verandanın bazı kısımlarını evin dış cephesi ile birleştirmek isterseniz ahşap kompozit deck döşemeleri, dikey yüzeylere de uygulayabilirsiniz. Dış cephenin bazı kısımlarında veranda zemininde kullanılan döşeme malzemesinden yararlanılmış. Şık ve modern bir görüntü oluşturan bu kombinasyon her modelde eve uygulanabilir.

Yapısında ahşap ve pvc malzemeler bulunduran dış mekan ahşap kompozit deck,  zemin döşemeleri, hava koşullarına dayanıklı olacak şekilde, özel olarak üretilmektedir. Yapısında küf önleyici maddeler bulundurduklarından ve neme karşı dayanıklı olduklarından son derece dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerdir.

Dış mekanda kullanılacak zemin döşemesinde ahşap kompozit deck, ahşap kompozit pergola,ahşap kompozit bank,ahşap kompozit çit,ahşap kompozit bank,ahşap kompozit siding, ahşap kompozit lambiri deck,ahşap kompozit çiçeklik, ahşap kompozit duvar kaplaması aranan en önemli özelliktir ve hava şartlarına karşı dayanıklılık olacaktır. Yağmur, nem, darbe, güneş gibi sık sık maruz kalacakları etkiler düşünüldüğünde, döşemede kullanılan malzemenin önemi daha iyi anlaşılacaktır. 

Peyzaj tasarımınızı yaparken bahçenin bir köşesine farklı  bir ahşap kompozit deck, ahşap kompozit pergola,ahşap kompozit bank,ahşap kompozit çit,ahşap kompozit bank,ahşap kompozit siding, ahşap kompozit lambiri deck,ahşap kompozit çiçeklik, ahşap kompozit dış cephe kaplama uygulaması yapabilirsiniz. Ağaçların altında bir bölgeyi kompozit ahşap zemin döşemeleri ile kaplatarak harika bir dinlenme alanı yapmanız mümkün.

Kırsal, rustik, akdeniz, endüstriyel gibi stillerde önemli bir yeri olan taş ve tuğla malzemelerin en güzel kombinasyonları genelde ahşap kompozit deck ile olmaktadır. Eğer evinizin dış cephesinde taş ve tuğla döşemeler kullandıysanız, zeminde mutlaka ahşap kompozit deck döşemeye yer verin. Böylece evinizin stilini kolayca tamamlamış olursunuz.

Bahçeli bir eve sahipseniz, havanın ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz dış mekan dinlenme alanları mutlaka oluşturmalısınız. Hem bahçeyi hem de evin girişini güzelleştirecek farklı uygulamalar için Deck34 Kompozit Deck Sistemleri’ nden yardım alabilirsiniz. Dilediğiniz gibi dekore edebileceğiniz bir dış mekan dinlenme alanı, evinize değer katar.