Mimari Tasarım

Mimari Tasarım

decodesign, Deck34 alt kuruluşu olup kompozit deck ve prefabrik yapıların haricinde proje, uygulama, tadilat ve tüm mimari ve dekorasyon alanlarında da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

decodesign konut, villa, ofis ve otel tasarımı gibi bir çok alanda çalışmalarına 15 kişilik ekibi ile birlikte iç ve dış mekanlarda sizlere çözümler üretmektedir.

UYGULAMALARIMIZ

  1. Boya/ Badana

decodesign, müşterilerine karşı samimi yaklaşımı ve güvenilir odaklı çalışmaları ile sektörde fark yaratıyor. Evden içeri girdiğinde dekorasyon önerileri de sunan mimarlarımız ile uygun fiyata gözünüz arkada kalmadan evinizi güzelleştirebilirsiniz.

İnsanların yaşam kalitesini, ömürlerini geçirdikleri evler belirler. Bu evlerin güzel olması, kişiye özgü dizayn edilmesi daha mutlu bir yaşam sunabilir. decodesign ekibi olarak biz de daha mutlu bir yaşam için güzel evler üretiyoruz.

  1. Alçı/ Alçıpan

decodesign, boya badana süreçlerinin yanında alçı ve alçıpan çalışmalarını da yürütmektedir. Özellikle tadilat tabanlı uygulamalar içerisinde var olan çalışmaları profesyonel bir biçimde yapmaktadır. Hem uygun fiyat hem de güvenilir bir şekilde alçıpan işleriniz için decodesign ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Hayal ettiğiniz alçıpan işlerini kolayca yerine getiren decodesign ile siz de yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Mutlu bir evde huzur dolu bir biçimde yaşamak için tek yapmanız gereken hayal etmek olacaktır. Hayalinizi bize anlatmanız bu noktada size oldukça faydalı olacaktır.

  1. Parke/ Fayans

decodesign, evinizi güzelleştirebilmek için parke ve fayans çalışmalarını da yürütüyor. Zemininizi güzelleştirmek için epoksi boya çalışmalarını yapmanın yanında parke uygulamaları, beraberinde yapabileceğimiz fayans çalışmalarını yönetiyoruz.

Her parke kendi hayalini içinde barındırır. Hayallerin gerçek olması için de doğru uygulamayı doğru firma ile yapmak gerekir. İşte bu noktada decodesign olarak sizin için çalışıyoruz. Daha iyi evlerde mutlulukla yaşamanız için size yardımcı olmaya gayret ediyoruz.

  1. Asma ve Gergi Tavan

Asma ve Gergi Tavan Uygulamalarınız Emin Ellerde

decodesign, evinizin tüm bölgelerini dikkatle inceler. İncelediği her alanı büyük bir özveri ile incelemenin yanında uygulamalarını da organize eder. İstediğiniz asma tavan modelleri de bu doğrultuda gerçeğe dönüşebilmektedir.

Eviniz için en iyi gelecek yöntemi ev sahibi olarak siz seçmelisiniz. Bu yöntemi seçerken uygulama anlamında tam olarak düşünmeli, işi profesyonellere teslim edebilmelisiniz. Bunun için decodesign olarak sizin evinizi sizler kadar düşünerek bu derdinize ortak olmak, beraberce çözmek istiyoruz.

 

  1. Özel Dolap Yapımı

Hayal Ettiğiniz Dolaplar decodesign ile Sizinle

Mutfağınız, banyonuz için düşlediğiniz dolabı gerçeğe dönüştürmek artık çok daha kolay bir şekilde oluyor. decodesign olarak özel dolap yapımı çalışmalarımız için bizi arayabilir, online keşif ile dilediğiniz an fiyat alabilirsiniz.

Özel dolap yapımı faaliyetleriniz için iç mimarlarımız ile görüştükten sonra hem dekorasyon önerileri hem de uygulama incelemesi yapabilir, dilediğiniz an da en yakın bayi tarafından dolap yaptırabilirsiniz. Bunun için dilediğiniz an decodesign ekibi ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

 

  1. Epoksi Boya ve Zemin Kaplama Uygulamaları

decodesign, epoksi boya ve zemin kaplama alanlarındaki tecrübesi ve çalışma verimliliği ile sektörde fark yaratma gayreti içerisindedir. Profesyonelce müşterilerine yaklaşan ve şık tasarımları yaratan decodesign ile siz de zeminlerinizi hayallerinizdeki hale çevirebilirsiniz.

Epoksi zemin kaplama uzmanlık isteyen çalışmalardan biridir. Zemin kaplama birimleri içerisinde en esnek ve sağlam uygulamalardan biri olmakla birlikte, kolay uygulanabilirliği ile de çok fazla tercih edilmektedir.

  1. Mutfak, Banyo ve Salon Tasarımları
  2. Havuz Uygulamaları